• oneo
 • twot

Unë dua:

 • me cilësi të lartë

  me cilësi të lartë

  Pena janë producted me 100% materiale të reja ABS, përdorin vetëm Gjermania bojë, letër top TC, fletoret janë përdorur 100% material Eko-miqësore, fletët e brendshme janë 60-140g ofset.
 • shtypje plot ngjyra

  shtypje plot ngjyra

  Printo me ndonjë ngjyrë Pantone, shtypjen ekran dhe shtypjen 4-ngjyra. Perfectly printim.
 • Door të dërgesës derë

  Door të dërgesës derë

  zbritje të mirë nga DHL, TNT, FedEx dhe USP. Të sigurojë të shpejtë, të përshtatshëm dhe të ulët derën kosto të dërgesës derë.

Produktet tona

 • 423333311920

Rreth nesh

Mirë se vini në Ningbo Chrysan Gifts Co, Ltd, furnizuesi kryesor i dhurata promocionale, produktet kartolerie dhe dhuratat në Kinë. Ne ofrojmë një gamë të gjerë të stilolapsa topin promovuese, produktet zyra dhe giveaways të tjera promovuese. Withe 6 vjet në dhurata, ne mund të ju rekomandojmë dhuntitë më të mira për promovimin e prodhimeve tuaja. Me 6 vite përvojat në eksport, ne mund të ofrojmë metodat më efektive, të shpejtë dhe ekonomike dërgesës sipas kërkesës tuaj. kohë dhe të holla mund të ruhen shumë duke bashkëpunuar me ne! Ne jemi të dërguar më shumë se 20 kontejnerë për jashtë shtetit.

Mëso më shumë

Produkte te reja

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

WhatsApp Online Chat !